2022 Techtextil Frankfurt nad Mohanom

pomlčka

Techtextil Frankfurt am Main

Srdečne Vás pozývame na výstavu Techtextil vo Frankfurte nad Mohanom v dňoch 21.-24.6.2022, kde predstavíme produkty spoločnosti Chemosvit Fibrochem s.r.o. Naši predajcovia budú prítomní na výstave a predstavia nielen naše PROLEN® vlákno s jeho úpravami, ale aj výrobky z tohto vlákna, ako sú cyklistické ponožky Karpathia® a ďalšie.

 

Výkon. Funkcia. Budúcnosť.

 

Medzinárodní vystavovatelia predstavia v dňoch 21. až 24. júna 2022 na techtextil vo Frankfurte nad Mohanom celé spektrum technických textílií, funkčných odevných textílií a textilných technológií. Texprocess, popredný veľtrh pre odevný a textilný priemysel, a Heimtextil Summer Special, medzinárodný veľtrh pre bytové zariadenie a zmluvné textílie, sa budú konať spolu s Techtextilom len raz v tomto roku.

 

Techtextil sa koná spolu s Texprocess a predstavuje kompletné spektrum aplikácií pre high-tech textílie, ktoré robia výrobky ľahšími, funkčnejšími a udržateľnejšími. S doplnkovými digitálnymi prvkami, komplexným konceptom hygieny a bezpečnosti a novým výstavným miestom sa vystavovatelia a návštevníci môžu tešiť na množstvo inovácií.