POTVRDENÁ VIRUCÍDNA AKTIVITA PROTI SARS-COV-2 

pomlčka

Antimikrobiálny PROLEN® Bodyfresh, PROLEN® Siltex a PROLEN® Zen

Vážení zákazníci, v týchto ťažkých časoch sa zameriavame na výrobu PROLEN®Siltex, PROLEN®Bodyfresh a PROLEN® Zen, aby sme zabezpečili antimikrobiálnu ochranu vašich výrobkov. PROLEN®Siltex, PROLEN®Bodyfresh a PROLEN® Zen sú špeciálne polypropylénové vlákna ošetrené trvalými antimikrobiálnymi prísadami na báze iónov striebra a zinku

Niektoré z výsledkov našich antimikrobiálnych vlákien PROLEN®:

Antibakteriálne vlastnosti   sú potvrdené laboratórnymi testami podľa normy AATCC TM 100: 2012 (testované na Escherichia Coli, Klebsiella pneumoniae a Staphylococcus aureus > zníženie o 99%).

Antivírusové vlastnosti sú potvrdené testovacím protokolom podľa normy ISO 18184: 2019 (testované proti vírusu chrípky A podtypu H1N1 - s redukciou-> 99% a koronavírusu SARS-CoV-2 - s redukciou-> 99%)

Antifungálne vlastnosti sa potvrdili testovacím protokolom podľa normy AATCC 30 (testované proti Aspergillus Niger bez rastu).

Všetky vlákna PROLEN® sú certifikované podľa normy 100 Oekotex®, trieda 1, príloha 6.

Naše vlákna sa môžu používať na výrobu tvárových masiek, textílií do čistých priestorov, posteľnej bielizne, zdravotníckych pracovných odevov a osobných ochranných prostriedkov. Modifikácia iónmi striebra a zinku je trvalá a nevymýva sa. Textílie vyrobené z materiálov PROLEN®Siltex, PROLEN®Bodyfresh a PROLEN® Zen sú opakovane použiteľné s nízkym vplyvom na životné prostredie v porovnaní s jednorazovými OOP.

Čakáme na vaše objednávky: harabin.m@fibrochem.sk

Viac info:

https://prolen.sk/prolen-health/prolen-siltex/

https://prolen.sk/prolen-health/prolen-bodyfresh/